.

Koogeek Akıllı Soket Fişi için Apple HomeKit Alexa Wifi Soket Uzaktan Kumanda Desteği ile Siri/Alexa iOS/ android AB Tak

Koogeek Akıllı Soket Fişi için Apple HomeKit Alexa Wifi Soket Uzaktan Kumanda Desteği ile Siri/Alexa iOS/ android AB Tak

53.32
₺ 29.86 -44 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ


Genel bakış
Koogeek akıllı fiş, Apple Home Kit ile çalışan ve Alexa ile uyumlu wi-fi özellikli bir akıllı duvar prizidir. Koogeek Home uygulamasını (app Store ve Google play'de mevcut) kullanarak veya sadece siri'ye sorarak bağlı cihazı uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Alexa cihazının yardımıyla alexa'ya sorarak bağlı cihazı bile kontrol edebilirsiniz (Alexa cihazı ayrı satılır). Sadece i Phone, i Pad ve i Pod touch için : zamanlayıcıları ayarlayabilir, güç tüketimini izleyebilir, birden fazla Home Kit özellikli aksesuarları aynı anda kontrol edebilir ve aksesuarlarınızı otomatikleştirebilirsiniz.
Özellikleri
Apple Home Kit, Amazon Alexa ve Google asistan ile uyumlu

Apple Home Kit teknolojisi, Koogeek Home uygulamasını (Apple Home app) ve i Phone, i Pad, i Pod touch veya Apple watch'unuzda siri'yi kullanarak Home Kit özellikli aksesuarları kontrol etmenin kolay ve güvenli bir yolunu sunar. Ayrıca Alexa ile uyumludur, böylece Koogeek akıllı ev becerilerini etkinleştirebilir ve Amazon echo'nun bağlı aksesuarları kontrol etmesine izin verebilirsiniz.
Basit Kurulum
Kurulum sadece birkaç dakika, hızlı ve kolay sürer. Hiçbir hub gerekli değildir. Yapılandırırken, cihazlarınızı 2.4 GHz Wi-Fi ağına bağlamak için Koogeek Home uygulamasını kullanın. Başarılı bir şekilde yapılandırdıktan sonra, hücresel (örn. 4 G LTE/3 G) veya Wi-Fi ağları üzerinden kolayca kontrol edebilirsiniz. *
* Not : Alexa bağlantısı yapılandırılmamışsa, i OS cihazlarınızdan Home Kit özellikli aksesuarları hücresel veya diğer Wi-Fi ağlarınız üzerinden kontrol etmek, Apple TV veya ipad'inizin bir ev merkezi olarak kurulmasını gerektirir.
Uzaktan Kumanda
Alexa bağlantısını yapılandırdıktan sonra, Internet erişiminiz (hücresel veri veya Wi-Fi üzerinden) olan her yerde, i OS cihazları veya Android cihazları ile bağlı cihazları uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. evde olup olmadığınızı.
Cihazlar arasında senkronizasyon ve paylaşma
Alexa bağlantısını yapılandırdıktan sonra, bağlı cihazların açma/kapama durumu ve kontrolü i OS cihazları ve Android cihazlar arasında senkronize edilebilir ve paylaşılabilir.
Evinizi otomatikleştirmek için açma/kapama(Sadece i OS cihazları için)
Bir cihaz veya bir sahne için özel programları ve zamanlayıcıları ayarlayın. Belirli bir zamanda otomatik olarak bir veya daha fazla cihazı açar veya kapatır.
Kontrol Cihazları Aynı Anda(Sadece i OS cihazları için)
Tek bir Siri sesli komut, program veya sadece bir dokunuşla aynı anda birden fazla cihazı kontrol etmek için kişiselleştirilmiş sahneler oluşturun.
Monitör Güç Tüketimi(Sadece i OS cihazları için)
Akıllı fişinizin kullanımda olup olmadığını kontrol edin ve gerçek zamanlı, günlük ve aylık elektrik güç tüketimini izleyin.
Home Kit özellikli aksesuarları otomatikleştirin(Sadece i OS cihazları için)
Koogeek ev uygulaması ve aynı Wi-Fi ağında, herhangi bir ev merkezi kurmadan, bağlı cihazları veya sahneleri günün zamanı gibi tetikleyicilerle açmak veya kapatmak için otomatikleştirebilirsiniz. home Kit özellikli sensör tespiti veya bir Home Kit aksesuarının hareketi.
Apple TV 4 K, Apple tv'nizi (4. nesil veya daha yeni, tv OS 10.1 veya üstü) veya ipad'inizi (i OS 10.1 veya üstü) bir ev merkezi olarak ayarlayabilirsiniz. ve Internet erişiminiz olan her yerde Home Kit aksesuarlarınızı uzaktan kontrol edin, Ailenize ve arkadaşlarınıza erişim sağlayın ve günün, yerin, Home Kit özellikli sensör algılama gibi tetikleyicilerle açmak veya kapatmak için bağlı cihazları veya sahneler otomatikleştirin, veya bir Home Kit aksesuarının eylemi.
Premium Güvenlik
Apple Home Kit teknolojisi, bir Home Kit özellikli aksesuar ve i Phone, i Pad veya i Pod touch arasında uçtan uca şifreleme ve kimlik doğrulaması ile gelişmiş güvenlik sağlar.
Sistemi gereksinimleri
-Ev wi-fi : (sadece 802.11b/g/n, sadece 2.4 GHz)
-WPA veya WPA2 ağ güvenliği
-Koogeek ev uygulaması (app Store ve Google play'de mevcut)

-IPhone, i Pod touch, i Pad veya Apple Watch, i OS 9.0 veya sonraki sürümlerinizle bu Home Kit özellikli aksesuarı kontrol etmek için önerilir.
-IOS cihazınızla bu Home Kit özellikli aksesuar için otomatik ve kullanıcı izinleri kurmak için bir Apple TV 4 K, Apple TV (4. nesil veya üstü) gerekir. tv OS 10.1 veya üstü veya i OS 10.1 veya üstü bir i Pad ile bir ev merkezi olarak ayarlayın.
-Bu ürünü Android cihazınızla kontrol etmek için, Android 4.3 veya üstü önerilir.
-Bu ürünü sesinizi kullanarak Alexa ile kontrol etmek için bir Alexa ürünü gereklidir.
Not :
1. bazı işlevler şu anda Apple watch'ta mevcut değildir.
2. Alexa İngilizce (abd), İngilizce (CA), İngilizce (GB), İngilizce (in) veya almanca sorarak bağlı cihazları kontrol edebilirsiniz.

Özellikleri
Marka : Koogeek
Malzeme : ABS
Renk : Beyaz
Fiş tipi : ab tak
EAN : 0710033643104
Güç girişi : 250 V AC Max, 50 Hz
Güç çıkışı sayısı : 1
Dirençli : 10 A, 2500 W (maks.)
Sertifika : CE, Ro HS, Wi-Fi

Garanti : 12 aylık garanti
Ürün boyutu : yaklaşık. 2.56*2.56*3.54 inç/65*65*90mm (L * W * H)
Ürün ağırlığı : yaklaşık. 4.91 oz/139g
Paket boyutu : yaklaşık. 4.09*4.09*4.13 inç/104*104*105mm (L * W * H)
Paket ağırlığı : yaklaşık. 9.04 oz/257g
Paket İçeriği
1 * Koogeek akıllı fiş
1 * hızlı başlangıç kılavuzu (İngilizce, fransızca, almanca, İspanyolca, İtalyanca)
-30.59/piece

Ürün hakkında

Model Numarası:
For Apple Homekit Alexa
Maksimum Hız:
smart remote control wifi smart socket
Meclis'in Devlet:
Ready-to- Go
Marka Adı:
koogeek
kontrol Kanallar:
2 Kanallar
Özellikler:
Yanıp sönen
Gyro:
smart home products
ölçek:
other
Code:
P1EU-1
Features:
Remote Control