.

AC 110 ~ 250 v 50 ~ 60Hz PIR Kızılötesi Hareket Sensörü Anahtarı IR Kızılötesi Insan vücut Indction sensörlü ışık kontrol Dedektörü Modülü

AC 110 ~ 250 v 50 ~ 60Hz PIR Kızılötesi Hareket Sensörü Anahtarı IR Kızılötesi Insan vücut Indction sensörlü ışık kontrol Dedektörü Modülü

2.71
₺ 2.22 -18 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

-15.44/piece-12.99/piece-8.41/piece-2.80/piece-9.76/piece
Öğe Açıklayın : 1. ürün Adı : PIR Kızılötesi Hareket Sensörü
2. güç kaynağı : AC 110 ~ 250 v 50 ~ 60 Hz
3. yük güç : 5 W ~ 200 W
4. sensör mesafesi : 5 ~ 8 m
5. boyut : Yaklaşık 25*35mmUygulama :
DIY LED Lamba, Akkor lamba, enerji tasarruflu lambalar, LED lamba, floresan lambaKurulum Notları :
Yüklü olduğunda, sensör sensör üzerinde insan vücut yönünde hareket etmelidir. 220 V güç kaynağı bağlayın, (güç kablosu değil sıfır yangın hattı). Elektrik bez ile sarılmış, keşiş güç anahtarı kullanılabilir.
Algılama yöntemi :
1. zaman güç açıldığında, ışık kapalı ve kapalı devlet için, insanlar için sensör alanı bırakın gerekir fazla 1 dakika, ilk güç kurtarma işlemi için bekliyor. Bu anda indüksiyon lamba kapalı olmalıdır. Koyu algılama, insanlar indüksiyon alanı içine ışıkları, sensör alanı bırakın ve daha daha bekleyin gecikme süresi (genellikle 30 ~ 45 saniye) indüksiyon kapalı.
2. gün boyunca test görmek için, kullanabilirsiniz siyah nesneleri olacak kapak tüm indüksiyon ışıkları, sonra ışık. Kişi bırakır algılama alanı ve bekleme süresini aştığında gecikme süresi, ve indüksiyon söner.
3. eğer olmadan sensörlü ışık ışık kontrol fonksiyonu, ne olursa olsun gündüz koyu olarak uzun birisi olarak yürüdü sensör aracılığıyla alanı, ışık, ışık ışıklar kapalı bırakın. Kez sensör ışıkları vardır şant bölücü tarafından, sürece gecikme süresi ve sensör alanı etrafında hareket devam etmek, daha sonra ikinci zaman taşımak için fenerler, gecikme devam sonra, yani yüzey izlerken olduğunu, ışıkları her zaman yaktı.
4. eğer insan vücudu taş duvar arasındaki statik ve gecikme süresi ötesinde, sensör otomatik olarak (çünkü sensörü sadece hissedilen olabilir taşımak için vücut sinyal, statik vücut için değil anlamda).Not :
1. Do yüklerken elektrik ile çalışır
2. endüktif anahtarı algılama aralığı olmayacaktır var bir ekran, mobilya, büyük bonsai veya diğer izole eder 3. yüklemek vücut sensörü anahtarı olmalıdır uzak ısıtma, klima, buzdolabı, soba ve diğer hava sıcaklık değişiklikleri hassas yeri 4.Anahtarı doğrudan değil karşı pencere, neden olacak pencere dışında sıcak hava rahatsızlık ve personel yürüyüş neden yanlış pozitif5. üst insan vücut sensörü anahtarı yerden çok yüksek olmamalıdır, tercihen arasında 2.4-3.1 metre. Duvar monte vücut sensörü anahtarı orijinal anahtarı pozisyon monte edilebilir, doğrudan değiştirme.
Paket Içeriği :
1 x Otomatik Kızılötesi PIR Hareket Sensörü Anahtarı


Ürün hakkında

belgeleme:
CCC
Anahtar Türü:
Yakınlık Anahtarı
malzeme:
Plastik
akım:
3A
öğe Türü:
Anahtarlar
garanti:
None
Model Numarası:
N1534-01
Özellikler:
PIR Infrared Motion Sensor