.

20 pcs = 10 pair Peeling Ayak Maske Bebek Ayak Maskesi Soyma Yenileme Ölü Cilt Tırnak Etlerini Kaldırmak Için Topuklu Çorap pedikür için Çorap

20 pcs = 10 pair Peeling Ayak Maske Bebek Ayak Maskesi Soyma Yenileme Ölü Cilt Tırnak Etlerini Kaldırmak Için Topuklu Çorap pedikür için Çorap

17.60
₺ 14.08 -20 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

20 pcs = 10 pair Peeling Ayak Maske Bebek Ayak Maskesi Soyma Yenileme Ölü Cilt Tırnak Etlerini Kaldırmak Için Topuklu Çorap pedikür için Çorap Not : 1. çin'de, tarih paket üzerinde üretim tarihi, raf ömrü 3 yıl. Dahil paketi : 20 PCS = 10 Pair = 10 Packs Ayak MaskesiAçıklama : Bu bir çift için marka yeni, asla açıldı Japon marka Kelebek ayak yenileme tedavisi maskesi (1 çift). Bu tamamen kaldırır kaba etlerini, topuk, ölü deri, athelete ayaklarını ve summer size hazır bebek ayakları vermek.Içerir süt fermantasyon özü, laktik asit, proteaz (bir protein sindirerek enzim)Kullanım Kılavuzu-doğru talimat çok önemli, ayak maskesi etkisini etkileyecek.
1. sıcak su ile yıkama ve ayaklarınızı ıslatın, daha sonra kuru ayaklarınızı.
2. kesmek için makas kullanın ayak maskesi mühür paketi.
3. ayak giymek maskesi, biz normal bir çift giymek tavsiye çorap dışında sağlamak için yeterli özü ile ulaşın.
4. ayak maskesi kaldırmak sonra 35-95 dakika, daha sonra ayaklarınızı temiz.
5. çoğu insan başlar ölü cilt sonra 48-saat kullanım, ama nedeniyle farklı cilt tipi, birisi olabilir 2-3 çifti kullanmak gerekiyor, lütfen kullanım ayak maskesi tekrar 48 saat sonra.
6. do aktif kesim veya yaralar varsa maske kullanın.
7. biz sıcak su ile ayaklarınızı ıslatın öneririz sonra 48-saat kullanın.
Önemli : -Aktif kesim varsa maskeleri kullanmayın veya yaralar. Maskeler tahrişe neden olabilir.-Kullanarak sonra maskeleri, aşırı önlemek yürüyüş, yüksek topuklu, ve/veya aşırı spor.-Eğer kullanabilirsiniz olsun endişe var ya da değil, lütfen doktorunuza danışın.-Değil insanlar için tavsiye özel sağlık koşulları, örneğin hamile.-Bu ürün tedavi veya hastalıkları teşhis için tasarlanmamıştır.Ne için bekliyoruz : -Çıkardıktan sonra maskeleri ve ertesi gün, size ayak beyaz ve buruşuk haline, eğer ayaklarınızı hissediyorum olmayabilir iyi (ayaklarınızı biraz olabilir uyuşmuş).-Aşağıdaki gün, size ayak çok kuru hale gelebilir. Insanlar cevap hızlı göreceksiniz kendi ayakları soyma, diğer görebilirsiniz onların cilt çatlama, bazı bu reaksiyonlar görmek olmayabilir.-Nasıl bağlı tepki maskeleri, gerekebilir 2-3 pairs istenen sonuçları elde etmek için.

Ürün hakkında

kullanım:
Ayak
GZZZ:
YGZWBZ
tip:
ayak maskesi
Belgelendirme:
GZZZ
bileşen:
other
NET WT:
35 g
Model Numarası:
FMZM2
Ülke/Bölge Imalatı:
Çin
Marka Adı:
efero