.

2 adet/takım 30 ML Araba 9 H Sertlik Cam Kaplama Anti-scratch Lehçe Araba Boya Araba Sıvı Seramik Coat

2 adet/takım 30 ML Araba 9 H Sertlik Cam Kaplama Anti-scratch Lehçe Araba Boya Araba Sıvı Seramik Coat

13.60
₺ 11.15 -18 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

2 adet/takım 30 ML Araba 9 H Sertlik Cam Kaplama Anti-scratch Lehçe Araba Boya Araba Sıvı Seramik Coatürün Açıklamaları :
1. Bu ürün solvent içermeyen yöntemi tarafından yapılır. seramik kaplama crystal clear ve 98.5% kadar saflık sahiptir olduğunu. bu araba için solvent içermeyen ve hiçbir yan etkisi getiriyor boyama amacıyla araba boya yeni gibi parlak tutmak için bir uzun zaman.
2. Dual-core seramik kaplama özel nano-sentezi teknolojisi benimser. tek çekirdekli seramik kaplama ile karşılaştırıldığında, dışarı ürün daha güçlü boya bite ve pürüzsüzlük sağlar. aynı anda garanti uzun ömürlü performans ve pürüzsüz etkisi. istikrarlı moleküler yapısı daha dayanıklı boya erozyon için sert ortamlar birçok türleri yüzeyler.
3. Bu ürün nanoteknoloji Alman yeni nesil benimser ve otomotiv güzellik bakımı için kaplama teknolojisi uygular alan. seramik kaplama toksik olmayan bir olduğunu, güvenli ve çevre dostu nano malzeme. onun benzersiz moleküler özellikleri kurtulamazsın asit yağmuru, çizikler, yağ oksidasyon, yüksek sıcaklık UV ve diğer olumsuz faktörler. buna ek olarak, araba boya yüzeyi yapabilirsiniz olağanüstü pürüzsüz ve daha parlak yeni araba tam boya korumak için ve yaşlanma görmesini önlemek.
İnşaat Talimatları :
1. remove vücut gres ve balmumu tabakası ile ilk bir yağ alma. eğer boya bir oksit tabakası vardır, çamur lehçe veya yıkayın tavsiye edilir.
2. Drip 3 İhtisas 5 düştüğünde için seramik kaplama elyaf bez veya sünger topu ve boya yüzey üzerinde ince uygulamak (yaklaşık 25 ila 30 santimetrekare). üç beş dakika sonra, temiz fiber bez kullanın parlatmak için iyi bir iyi şekil.Ürün hakkında

Marka Adı:
ToHuu
öğe Türü:
Koruyucu folyo Boya
Harici Test Sertifikasyon:
CC
Ürün Uzunluk:
0inch
Ürün Genişlik:
0inch
Ürün Yükseklik:
0inch
Ürün Ağırlığı:
0.27kg
Madde Çap:
0inch
Ürün Hacim:
30ml*2
Malzeme Türü:
liquid
Özellikler:
Ceramic Coating