.

LIBEN buji EX-CPR8 IÇIN CR7E CPR7EA-9 CPR8EA-9 CPR8EAIX-9 96067 CR8E CR8EIX IU24 IU22 UR4DC UR6DE PRG6HCC U24EPR9 U24ESR

LIBEN buji EX-CPR8 IÇIN CR7E CPR7EA-9 CPR8EA-9 CPR8EAIX-9 96067 CR8E CR8EIX IU24 IU22 UR4DC UR6DE PRG6HCC U24EPR9 U24ESR

3.88
₺ 3.30 -15 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Sevgili, CPR8 EA-9 ile eşleşen süper iridyum tadını çıkarır mısın Liben Auto Parts Industrial co, LTD önde gelen buji araştırma, geliştirme ve çin'de bulunan üretim şirketidir. Biz 20 yıldır gelişmiş ve güvenilir bujiler ile dünya tedarik eden birkaç profesyonel buji üreticilerinden biriyiz. Yeni teknoloji ve yıllara dayanan müşterilere hizmet veren tecrübeye dayanarak, Liben müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için buji endüstrisinde yeniliğe kendini adamıştır.
Liben Jiangmen City, Guangdong çin'in Jiang Cheng sanayi bölgesinde yer almaktadır. Toplam 20 milyon yatırım ve 20,000 metrekareden fazla bir alanı kapsayan fabrika, güçlü bir teknik arka plan ile modern atölyeler ve modern bir yönetim sistemine sahiptir. Yüksek bir kalite seviyesini korurken üretimi artırmak için sürekli çalışıyoruz.
Son derece otomatik bir üretim tesisi ile, yetenekte olduğumuz kadar emeğe bağlı değiliz. Firmamız, önemli mühendislik, pazarlama ve teknik yeteneklere sahip 100 'den fazla kişiden oluşan bir kadroya sahiptir. Personelimizin coşku, samimiyet ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığı, şirketimizin sağlam temelidir.
Liben olağanüstü ilerleme ve başarılar kaydetti. Yerimizi güçlü ve güvenilir bir marka olarak kazandık ve kalite ve güvenilirlik taahhüdümüz için dünya çapında övgü aldık. Başarımız, insanlarımız tarafından yönlendiriliyor ve sorumlu bir şekilde çalışma, mükemmellik ile yürütme ve yeni fırsatlar yakalama taahhüdü, liben'i buji endüstrisinde lider olarak yükseltmek için devam eden çabamızda. VIZYON :
▶Potansiyel ve sürdürülebilir kalkınma ile profesyonel bir buji üreticisi olmak ve bölgede sanayi olağanüstü etkisi.
▶Bu sektörde birinci sınıf bir tedarikçi olarak dünya standartlarında buji üretmek.
▶Müşterilerimiz liben'e sadece bir şirket isminden daha fazla güveniyor. Sürekli olarak güvenilir ürünler sunan bir marka olarak tanınır.

GÖREV :
▶#1 önceliği kalitedir ve dürüstlük en iyi politikadır.
▶Müşterilere deneyimler kullanarak Easeful getirmek için daha iyi ürünler yenilik.
▶Çalışanların iş geliştirme sonuçlarını paylaşmasına, değer yaratmasına ve müşterilerle birlikte büyümesine izin vermek.
Sertifikası ISO/TS 16949 : 2009 Otomotiv ve motosiklet endüstrileri için bujilerin tasarımı ve üretimi SGS denetlenmiş tedarikçi Alibaba denetlenmiş tedarikçi Lütfen : Fiyat 4 pc içindir. Vorteks güç serisi buji Vortex basın patent teknolojisi Patent No. : ZL 2007 1 0032917.X En yeni vorteks ateşleme patent teknolojisini kullanın, Iridyum buji ateşleme performansını ve çıkış gücü performansını aşın Vorteks bujisini kullandığınızda sürücü zevkini hissetmenize izin verecek Buji hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bana e-posta gönderebilir veya ALI trademanager tarafından mesaj bırakabilirsiniz, teşekkür ederim!

Ürün hakkında

diğer parça numarası:
EX-CPR8
değişimi parça numarası:
EX-CPR8
Marka Adı:
INT
parça numarası:
EX-CPR8
tip:
NICKEL
kalorifik değeri:
yüksek
ülke/bölge araba üretim:
CHINA
elektrot malzemesi:
Normal
montaj tabanı:
düz
Referans Kodları:
EX-CPR8
diameter:
10 MM
reach:
19 MM
hex size:
16 MM
gap:
0.9 MM
heat range:
8
resistor:
YES