.

Premium Kalite Duş Başlığı Uzatma duş kol Sizin Banyo için, Pirinç Krom (takım elbise tüm duşlar)

Premium Kalite Duş Başlığı Uzatma duş kol Sizin Banyo için, Pirinç Krom (takım elbise tüm duşlar)

12.78
₺ 11.63 -9 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

-61.19/piece-27.46/piece-31.10/piece-16.79/piece-59.94/piece-33.78/piece 8 " veya 10 " veya 12 inç Duş Başlığı Uzatma Borusu Ayarlanabilir Duş Kol, Pirinç Krom Premium Kalite Duş Başlığı Uzatma Borusu (tüm duşlar suits)kolay sizin duvardan duş başlığı genişletilmiş.bu duş başlığı hortum uzatma bizim sıhhi fabrika iyi bir ürün olduğunu, kalite ve güvenliği garanti edilir,bana güven, bu olduğunudeğil bir kişisel süreci veya bir kombinasyonu ile aksesuarları, bizim ürün su sızıntı olacaktır, basit tasarım ve ağırlık azaltma.  kalite krom bileşenleri, benzersiz lightweighted tasarım. senin üzerinde duş banyo var Mı?
bu olduğunu üzerinde düşük basınç veya musluklar çok yakın su akış olduğunu?
neredeyse tüm banyo duş bu sorunu muzdarip bozulmadan duş deneyimi, artık sinirli olmayın, bu öğe önemli ölçüde durumun iyileştirilmesi! hayır daha üzerinde eğilerek için musluklar duş!
bu yüksek kaliteli ve uygun basit uzatma harika görünüyor ve pozisyonları senin duş su akış başınızın üzerinde veren bir çok gelişmiş showering deneyim.
dışarı kaçırmayın, bu gerçekten senin duş daha pahalı ve lüks hissediyorum yapabilirsiniz!
kontrol edin sizin duş dirsek duş başlığı yapacak ki doğru açıda. eğer biraz aşağı yönlü baskı uygulamak mümkün olmalıdır için senin duş başlığı ve sonunda bu firma tutun var.marka Yenİ Kutu, gemi hazırmodeli : 04-097özellik : kurulumu kolay, el duş başlığı su dönüşümü/yağış duş duş odası için.bitmiş : Cilalı Krombağlantı : G1/2 "malzeme : pirinçambalajdahil : duş Başlığı Uzatma Borusu + Hortum bağlayıcı2 adet Kauçuk pullar(sadece uzatma borusu, duş başlığı ve duş hortumu dahil değildir)

Ürün hakkında

renk:
8 inch, 10 inch, 12 inch, Angle 8 inch
malzeme:
Pirinç
Marka Adı:
AODEYI
Yüksekliği Ayarlanabilir:
Hayır
yüzey İşlem:
Krom Kaplama
Model Numarası:
04-097
Length:
8 inch / 10 inch / 12 inch / Angle 8 inch
Connection:
all G1/2
work for:
shower head and shower hose
Cold/Hot Water Control Type:
Single Holder Dual Control
Shape:
Round