.

3 in 1 Programlanabilir Dijital Zamanlayıcı Yüksek Güç AU Tak Mikrobilgisayar Kontrol AC 160-240 V 50 HZ

3 in 1 Programlanabilir Dijital Zamanlayıcı Yüksek Güç AU Tak Mikrobilgisayar Kontrol AC 160-240 V 50 HZ

24.23
₺ 20.11 -17 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

 Açıklama : 3680 Watt Highpower Mikrobilgisayar Kontrol 3in1 Programlanabilir Dijital Zamanlayıcı Soket Fiş tipi : AU Tak
Giriş-AC 160-240 V 50 HZ
Çıkış-16 A rezistif yük
Çalışma sıcaklığı : -15 derece santigrat 60 derece Santigrat
Min zaman ayarı : 1 dakika Maksimum ayar süresi : 168 saat
AÇıK ve KAPALı 15 kadar anahtarları bir gün.
Seçeneği için programlanmış bireysel gün veya 3 farklı hafta içi grupları Kolay lcd ekran okumak için Şarj pil yedekleme 3 set fiş, bireysel kontrol Kablo uzunluğu : 1.35 M yaklaşık Çalışma talimatları :
1. zaman ayarı :
Basın ve SAAT anahtar. Bu anahtar ile preslenmiş düzenlenen, HAFTA anahtar doğru gün seçmek için kullanılabilir, SAAT anahtar seçmek için doğru saat ve MIN anahtar seçmek için doğru dakika.
2. anahtarlama programlama zamanlayıcılar :
Basın PROG için bir kez zaman üzerinde ilk set-göreceksiniz "ÜZERINDE 1" görünür sol lcd ekran. Bu zamanlayıcı ÜZERINDE ilk girmek şimdi gösterir. Basın HAFTA düğme seçmek için gerekli gün gün veya blok, ve set saat ve dakika SAAT ve MIN düğmeleri kullanarak.
Basın CH1-3 düğmesi; lcd ekran sağ ok noktası izin için CH1 CH2 veya CH3, seçmek için gerekli fiş.
Basın PROG düğme giriş ve ilk OFF üzerine taşımak doğrulamak zaman göreceksiniz" 1 KAPALı "sol görünür lcd ekran. Bu şimdi gösterir girin ilk off HAFTA Tarihinden kullanarak zaman, SAAT ve MIN düğmeleri yukarıdaki gibi. Basın PROG düğme doğrulamak için bu giriş.
Tekrar için kalan 14 ON/OFF ayarları gerektiği gibi.
Eğer var set gerekli ON/OFF ayarları, basın SAAT düğme ekran dönmek için saat. Zamanlayıcı şimdi çalıştırmak için hazır. NB. Kontrol edebilirsiniz ayarları programlanmış var PROG düğme basarak tekrar tekrar-her ayarı görünecektir ekran.
3. manuel geçersiz kılma :
Seçebilirsiniz kalıcı manuel ÜZERINDE, kalıcı Manuel KAPALı ve Otomatik basarak ON/OFF Düğmesi. Her mod ekranda görüntülenir. OTOMATIK modu programlanmış ayarları sadece üzerinde çalışmak.
4. Reset Düğmesi
Birim sıfırlamak için, hem zaman ve programlanmış ON/OFF ayarları, SıFıRLAMA düğmesine basın.  Kaydetti : Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Teşekkür ederim!  Ambalaj 1 x AU Tak Highpower Mikrobilgisayar Kontrol 3in1 Programlanabilir DijitalZamanlayıcı Soket   
'

Ürün hakkında

Marka Adı:
JOOKLAAD
Anma Akımı:
16A
topraklama:
standart Topraklama
uygulama:
IP54
Model Numarası:
3 in 1 Programmable Digital Timer
standart:
refer to detail