.

SıCAK SATıŞ! 75 W Eleaf iStick Pico TC Kutusu MOD e-sigara Vape Temper Kontrol Mod olmadan 18650 Pil fit Melo 3 Mini Atomizer

SıCAK SATıŞ! 75 W Eleaf iStick Pico TC Kutusu MOD e-sigara Vape Temper Kontrol Mod olmadan 18650 Pil fit Melo 3 Mini Atomizer

₺ 27.50

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

75 W Eleaf tcpico TC kutusu MOD pil olmadan TC75 W Temper kontrol e çiğ Mod75 W Eleaf Pico Pico TC mod seti W/O pil, maksimum çıkış 75 W, VW/Bypass/tc-ni/tc-ti/TC-SS/TCR modunu destekler. Değiştirilebilir tek 18650 hücreye ve kompakt boyuta sahiptir. Seçiminiz için 5 renk.Özellikler : Kompakt boyutlu 75 W maksimum çıkışVW/Bypass/tc-ni/tc-ti/TCR modu Değiştirilebilir 18650 Hücre5 renkte zarif görünümÜst dolum ve gizli ayarlanabilir hava akımıBenzersiz alt tasarım Yükseltme katlanabilir firmwareÖzellikler : Boyut : 45mm x 23mm x 70.5mm Voltaj : Max 9 VWatt (maksimum) : 75 WPil : yüksek oranlı 18650 hücre (sürekli deşarj akımı 25a'nın üzerinde olmalıdır) Mod : VW/Bypass/tc-ni/tc-ti/TC-SS/TCRDirenç aralığı : 0.05-1.5ohm (TC modları); 0.1-3.5ohm (VW/Bypass modu)Paket Içeriği : 1 x i Stick Pico MOD (hücresiz)1 x USB kablosu Basit ambalaj. Fabrikadan geleneksel ambalaj, ambalaj haber verilmeksizin değiştirilebilir tabidir.Operasyon Kılavuzu : Güç açık ve kapalı : Yüksek oranlı 18650 pil takın (25a'nın üzerindeki deşarj akımı); cihazı açmak/kapatmak için yangın düğmesine 5 kez sürekli basın.
Vaping : Yangın düğmesine uzun basın ve bir puf alın.
Stealth fonksiyonu : Cihaz açıkken, aynı anda yangın düğmesini ve aşağı düğmesini basılı tutun. Bu, gizli açma ve kapama fonksiyonu arasında geçiş yapmanıza izin verecektir.
Kilitleme/kilit açma : Cihaz açıkken, aynı anda 2 saniye boyunca yukarı ve aşağı tuşlara basmaya devam edin. Bu, kilit ve kilit açma arasında geçiş yapmanıza izin verecektir.
Anahtarı ekran Modu : Cihaz kapalıyken, 2 saniye boyunca aynı anda yukarı ve aşağı tuşlara basmaya devam edin, ekran 180 derece dönecektir.
VW/Bypass/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR modu arasında geçiş yapın : Cihaz açıkken, hızlı bir şekilde 3 kez yangın düğmesine basın, ilk satır menüye girdiğinizi belirtmek için yanıp söner. Farklı modlar arasında geçiş yapmak için yukarı veya aşağı düğmesine basın. Ardından seçtiğiniz modu onaylamak için yangın düğmesine bir kez basın.
Şarj nasıl : Lityum pili cihazdan çıkarabilir ve ardından hücreyi şarj edebilirsiniz. Ayrıca, pico'da USB kablosu üzerinden de şarj edilebilir.
Sipariş İpuçları : 510 dişli clearomizers/tanklarla uyumlu 510 iplik ile birlikte gelir.% 18650 lityum pil ile gelmiyor.Bu Eleaf Pico MOD ile Eleaf Melo 3 mini atomizer kullanmanız önerilir.

Ürün hakkında

Dahili Veya Harici Pil:
Hayır
Model Numarası:
75W Eleaf iStick Pico TC MOD
Marka Adı:
Eleaf
Uyumlu Batarya:
18650
Ekran ekran:
Evet
malzeme:
Maden
Compatible Model:
Melo 3 mini/510 threaded
USB Şarj:
Evet
tip:
Elektrikli Mod
Firmware Yükseltilebilir:
Evet
Type:
iStick Pico TC MOD
Color:
Black, Hot Pink , Silver , White , Grey , Full Black , Brushed Silver
Size:
45mm x 23mm x 70.5mm
Modes Available:
VW/Bypass/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR
Resistance range1:
0.05 - 1.5ohm (TC modes)
Resistance range2:
0.1 - 3.5ohm (VW/Bypass mode)
Voltage:
Max 9V
Wattage (maximum):
75W
Model:
Vaporizer