.

STARWAY 6 Serisi Maun Ses Delik Kapak Gitar Aksesuarları Yumuşak Köpük Prote Gitar Tampon Blok Durdurma Gitar Parça ve Aksesuar

STARWAY 6 Serisi Maun Ses Delik Kapak Gitar Aksesuarları Yumuşak Köpük Prote Gitar Tampon Blok Durdurma Gitar Parça ve Aksesuar

14.03
₺ 8.42 -40 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

YıLDıZ YÖNLÜ 8 Serisi Maun Ses Delik Kapak Gitar Aksesuarları Yumuşak Köpük Prote Gitar Tampon Blok Durdurma Gitar Parça ve aksesuarları Özellikleri : 1. ses delik kapak için tasarlanmış EQ halk gitar (ses delik dia.10cm).2. Can canlı istenmeyen geribildirim azaltmak güçlendirilmiş ayarları.3. yüklemek ve kaldırmak kolay, korumak için yararlı ses delik.4. maun ahşap malzeme ile güzel hollow desen, sizin gitar için büyük bir dekorasyon.5. yumuşak köpük insert kapakları kenar, hiçbir hasar gitar. Özellikler :
Malzeme : Maun + köpük
Uyumlu Ses Delik Boyutu : Dia 10 cm/3.9in
Ürün Boyutu : 10.5*0.9 cm/4.1 * 0.4in
Ürün Ağırlığı : 25g/0.9 oz Not :
1. bu ses delik kapak gitar için uygun değildir kimin klavye ulaşmıştır ses delik.
2. arka plaka ses delik kapak çıkarılabilir. Arka plaka ile, ses delik kapak bir susturucu olarak çalışır; arka plaka olmadan, ses delik kapak gitar için iyi bir dekorasyon olduğunu. Eğer arka plaka sık sık bir susturucu olarak çalışır zaman düşer, bunu düzeltmek için küçük bir çift taraflı bant kullanabilirsiniz.
3. The gitar dahil değildir resimde gösterdi. Paket Listesi :
1 * ses Delik Kapak
Gerçek resim Tüm öğeler şahsen aldı ve satıcı tarafından paketlenmiş. Ürünün görünümü tamamlandı. Eğer bozuk bir öğe almak, ulaşım tarafından neden olabilir. Bu tür kaza önlemek zordur, bir ürün kalite değerlendirme vermeyin lütfen kolayca. Alışveriş deneyimi geliştirmek amacıyla, herhangi bir hasar varsa görünüm, bize ilk ile pazarlık yapabilirsiniz, biz size geri vermek aracılığıyla anlaşmazlık. Eğer bu bir insan olmayan ürün kalite sorunu, ihtiyacınız sağlamak için geçirmez. We bazı tazminat veya yeniden yeni öğeler. Teşekkür Ederim. Biz uluslararası ve geleneksel müzik aletleri çeşitli satmak, toptan destek. Bize hoş geldiniz.

Ürün hakkında

renk:
I2823-1, I2823-5
Model Numarası:
I2823-8
Marka Adı:
STARWAY
tip:
Sound Hole Cover
Material:
Mahogany + foam
Sound hole size:
Diameter 10cm / 3.9in
Weight:
25g / 0.9oz
Size:
10.5 * 0.9cm / 4.1 * 0.4in