.

LCD pc bilgisayar 20/24 Pin 4 PSU ATX BTX ITX SATA HDD Güç Kaynağı Test Cihazı

LCD pc bilgisayar 20/24 Pin 4 PSU ATX BTX ITX SATA HDD Güç Kaynağı Test Cihazı

9.86
₺ 8.58 -13 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Renk : Siyah Gerilim kaynağı : 20/24 pin (ATX-konektör) Gerilim testi : + 12 V,-12 V, + 5 V,-5 V, + 3.3 V, + 5 V Stand by (SB) 12 V güç İyi (PG) Konnektörler : Disket, HDD, CDROM, SATA, 4pin (P4), 8pin (Çift-CPU), 6pin (PCI-Express)
Ürün Tanıtımı :
SD güç kaynağı test sağlam bir gerilim, test için PC-güç kaynağı, ATX. BTX ve ITX uyumlu, güç malzemeleri test edilebilir. LCD gerilim durumunu gösterir. PC/SPS iddialı hobi kullanıcı için uygundur, yanı sıra hızlı bir fonksiyonel kontrol için uzman ticaret.
Operasyon yöntemleri :
Fiş güç kaynağı 24 PIN ve P4, p6 veya P8 karşılık gelen jack güç test paketi. Güç kaynağı güç, duyacaksınız "Du Du" yüzük, titreşimsiz güç kaynağı çıkış gerilimi normal olduğunu. Eğer belirli bir voltaj sinyali tespit değil, ya da normal üzerinde tespit voltaj değeri, sorunu olacaktır "Du Du" uzun zil; eğer ilgili gerilim değeri veya PG titreşimsiz çok, daha sonra güç başarısız. Boyutu : 12 cm x 6 cm/4.72 "x 2.36" Miktar : 1 Pc
Gibi farklı bilgisayarlar ekran renkleri farklı, gerçek öğenin renk yukarıdaki görüntüleri biraz değişebilir, anlayışınız için teşekkürler.
  1 X Güç kaynağı test cihazı     

Ürün hakkında

Model Numarası:
zhuanchanpinsiquanjia
Uyumlu Marka/Model:
Hiçbiri
Marka Adı:
OOTDTY