.

1 adet MCP4725 I2C DAC Breakout modülü geliştirme kurulu

1 adet MCP4725 I2C DAC Breakout modülü geliştirme kurulu

1.14
₺ 0.98 -14 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

CJMCU-I2 C DAC Breakout-MCP4725 modülü geliştirme kurulu
 
The MCP4725 12-channel bir uçucu olmayan bellek ile tamponlu gerilim çıkışı DAC (EEPROM). kullanıcı kayıt bit yapılandırabilirsiniz (2) ve DAC giriş veri (12) kalıcı EEPROM saklanan (14-bit) bellek. ayarlayarak yapılandırması kayıt bit DAC olarak yapılandırılabilir normal modu veya güç tasarrufu kapatma modu. cihaz iki-tel I2 C-compatible seri arayüzü kullanır, ve bir voltaj aralığı 2.7 V için 5.5 V tek kaynağı.
 
 
açıklama : her zaman istedim çıkış analog gerilimleri için bir mikroişlemci, the MCP4725 DAC olduğunu CJMCU-MCP4725 bunu sağlayacak bir I2 C kontrollü Dijital-to-Analog dönüştürücü (DAC) bir DAC için izin verir!. analog sinyal göndermek, böyle bir sinüs dalga, bir dijital kaynak gelen, mikrodenetleyici üzerinde I2 C arayüzü gibi. dijital ses analog dönüştürücüler için mükemmeldir nesil, müzik aletleri, ve diğer birçok yaratıcı projeler!
 
bu sürümü CJMCU-MCP4725 Koparma kurulu ile bir kaç sorunları giderir IC ayakizi dahil, I2 C bacak yapısı, genel değiştirir kurulu boyutlar sizin projeleri daha iyi uyum, ve bir kaç daha minör tweaks. bu kurul erişmek için ihtiyacınız olacak her pin patlak ve GND dahil MCP4725 kullanın ve Sinyal OUT pimleri bir osiloskop bağlanırken veya herhangi bir diğer cihaz için ihtiyacınız kadar kanca kurulu. ayrıca gemide SCL vardır, SDA, VCC, ve sizin için başka GND temel I2 C bacak yapısı. ayrıca, arıyorsanız bir otobüse MCP4725 birden fazla var, bu gemide pull-up dirençleri Kargaburun sadece kontrol devre dışı bırakılabilir kılavuz olarak aşağıdaki Belgeleri bölüm için talimatları ve ipuçları üzerinde bu yapıyor.
 
özellikleri :
 
12-bit çözünürlük
I2 C Arayüzü (Standart, Hızlı, ve Yüksek Hızda desteklenen)
küçük paket
2.7 V için 5.5 V kaynağı
saklamak için dahili EEPROM ayarları
 

Ürün hakkında

Marka Adı:
SAMIORE ROBOT
Model Numarası:
module
kullanım:
kapalı
Tüp Chip Renk:
Kırmızı
Gösterge Fonksiyon:
Grafik
piksel:
16mm
is_customized:
Evet