.

DEKAXI 550 ML Uzaktan Kumanda uçucu yağ Difüzör Hava Nemlendirici Aromaterapi Elektrikli AROMA YAYICI ultrasonik nemlendirici

DEKAXI 550 ML Uzaktan Kumanda uçucu yağ Difüzör Hava Nemlendirici Aromaterapi Elektrikli AROMA YAYICI ultrasonik nemlendirici

59.99
₺ 21.60 -64 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

DEKAXI 550 ML Uzaktan Kumanda uçucu yağ Difüzör Hava Nemlendirici Aromaterapi Elektrikli AROMA YAYICI ultrasonik nemlendirici Tüm fonksiyonlar 2 tarafından kontrol düğmeleri yapar bu difüzör kullanımı son derece kolay. Çalışan süresi değişir ile set zamanlayıcılar, ve eğlenceli led ışık sevdiğiniz renk için de değiştirilebilir. Sis Düğmesi : basın "SIS" seçmek için gelen zaman 1 saat/3 saat/6 saat/ üzerinde sürekli. Basılı tutun için 2 saniye kapanır sis.
Işık Düğmesi : Basın "IŞIK" düğmesi led ışık açmak için, ve renk olacak döngüsü otomatik olarak. Manuel seti tercih için düğmeye tekrar basın ekran renk ve parlaklık. Işık kapalı anahtarı için basılı tutun.
Sağlık Yardımı 
, Aromaterapi yağı difüzörü uçucu yağ olmadan küçük bir boyutu olarak çalışır nemlendirici nemlendirir ve hava arındırmak yaşam alanı. Doğa uçucu yağ birkaç damla ile su tankı içine ekleyin, koku yayıldı hızla odası, çevre dinlenmek ve bir oluşturmak. Serin sis da maske kokuları ile hiçbir kimyasal uçucu yağ bağlıdır.
Paketi Dahil 
1 x AROMA YAYICI
1 x Adaptörü
1 x Su Ölçüm fincan
1 x Kullanım Kılavuzu

Ürün hakkında

fiş tipi:
AU, EU, US, UK
Model Numarası:
D015
gürültü:
< 36db
belgeleme:
SASO,EMF,CSA,UR
Mist Çıktı ( galon / gün ):
300ml/h
montaj:
Masaüstü / Taşınabilir
kullanım:
Ev
nemlendirme kapasitesi:
30ml/h
fonksiyon:
Ultrasonik sterilize
uygulama:
21-30㎡
Çalışma Yöntemi:
Uzaktan Kumanda
Nemlendirme Yöntem:
ultrasonik
Su sıkıntısı Güç - off Koruması:
Evet
nem Kontrolü:
uzaktan kumanda
Tipi:
Ultrasonik Nemlendirici
sınıflandırma:
Nemlendirme
şekil:
Diğer
pazara:
Aug-15
zamanlama Fonksiyonu:
Evet
Güç Türü:
Pil
Marka Adı:
DEKAXI
Güç ( W ):
12W
Mist Outlet Miktar:
7
kapasite:
550
Voltaj ( V ):
100V~240V