.

1 adet Orijinal Uzaktan Kumanda Yüksek Tork Servo Sürekli Rotasyon SM-S4315R Yüksek Kaliteli

1 adet Orijinal Uzaktan Kumanda Yüksek Tork Servo Sürekli Rotasyon SM-S4315R Yüksek Kaliteli

14.89
₺ 13.55 -9 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

 RC SM-S4315 R 360 derece Servo Robot dönüşü R/C Açıklama :
SM-S4315 R, özellikle sürekli rotasyon için yaylı RC tarafından üretilen standart bir servo. Azaltılmış sürtünme için çıkış milindeki iki bilyalı rulmana sahiptir ve dinlenme noktası ayar potentiometer metresine kolay erişim sağlar. Esasen, bir RC servo denetleyici tarafından kontrol edilebilen bir DİŞLİ MOTOR. Standart bir RC servo gibi, belirli bir pozisyona taşınmanın hiçbir yolu olmadığı için normalde bir aktüatör olarak kullanılmaz.
SM-S4315 R sürekli rotasyon servo, RC servo pozisyon darbelerini sürekli dönme hızına dönüştürür. Varsayılan dinlenme noktası 1.5 MS 'dir, ancak bu orta nokta konumlandırıcıyı açmak için küçük bir oluklu tornavida kullanılarak ayarlanabilir (mekanik çizime bakın). Darbe genişliği arttıkça hız arttıkça, dinlenme noktasının altındaki darbe genişlikleri saat yönünün tersine dönüşle sonuçlanır; darbe genişliği azaldıkça hız arttıkça, dinlenme noktasının altındaki darbe genişlikleri saat yönünde dönüş ile sonuçlanır. Normal servolar sürekli rotasyon kullanımına uyarlanabilir, ancak sorun, motorun durdurulmasına veya maksimum hızdan daha az çalışmasına neden olan pozisyon aralığının çok dar olmasıdır.
Komuta edilen pozisyona bağlı olarak sürekli rotasyon servoları, farklı hızlarda ileri veya geri gidebilir. Uyarlanmış bir sürekli rotasyon servo ile, farklı hızlar için konum aralığı çok dar, belirli bir hız üretmeyi zorlaştırıyor. bu özel sürekli rotasyon servoları üstündür, çünkü çok geniş bir “deadband” ye sahiptirler, böylece komut verdiğinizde motorun durduğundan emin olabilirsiniz, Ve ileri veya geri hareket için pozisyon aralığı çok geniştir ve çok fazla hız çözünürlüğü sağlar.
Paket Içeriği : 100% Marka Yeni 1x Kollar ve vidalarla Servo Kargo : Öğeler dünyadaki tüm ülkelere gönderilecek,(Rus postası LCACS tarafından etkilendi, bu yüzden yerel posta teslimat hizmetleri (EMS dahil) birçok kez gecikecek) Tüm ülkelere nakliye masrafları aynıdır. Öğe 1-2 iş günü içinde sevk edilecektir Bu paket tarafından gönderilecektirÇin Airmail Sonrası Öğeler gönderilmeden önce dikkatlice kontrol edilecektir. Öğeleri dikkatlice sarmak için hava kabarcıklarını kullanacağız Uyarı : kayıtlı posta ve ortak posta var. Kayıtlı posta diğer 2 $ ödemek zorunda. Kayıtlı posta ile göndermek istiyorsanız, lütfen ödeyin ve öğeyi not edin. Teşekkürler. Shippingtime : Satış Vergisi : Satış vergisi gerektirmez Ödeme : Garanti ve İade : Tüm ürünlerin kaliteli olmasını sağlamak için, paketler gönderilmeden önce tüm ürünleri test edeceğiz. Satın alınan tarihten itibaren 30 gün garanti. Arızalı ürünü iade etmeden önce lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin. Iade öğeleri orijinal ambalajı ve tüm aksesuarları içermelidir. Sadece kusurlu ürün değişimi sunulacak. Bize ulaşın : Ofis saatlerimiz :
-8 : 30 a.m. to 6 : 00 p.m. çelenkli (GMT + 8) Pazartesi Friday
-Cumartesi saat 8 : 30-1 : 00 (GMT + 8)
-Pazar günü saat 8 : 30-6 : 00 (GMT + 8) -Ofisimiz resmi tatillerde (çin) kapalıdır. Tatil günlerinde geç cevap için özür dileriz. Her zaman her müşteri için en iyi hizmeti ve güvenilir ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Lütfen bize ulaşın Olumsuz geribildirimden ayrılmadan önce herhangi bir sorunu çözmek için. Size mümkün olan her şekilde yardımcı olacağız ve tüm e-postaları cevaplamayı hedefleyeceğiz.

Ürün hakkında

kullanım:
Taşıtlar ve Uzaktan Kumanda Oyuncaklar
Teknik parametreler:
Değer 2
Araç Tipi için:
Bajas
RC Parçaları & Aksesuarları:
servolar
malzeme:
Maden
Uzaktan Kumanda Çevre Birimleri / Cihazlar:
servolar
Model Numarası:
BR304
Dört tekerlekten Sürücü Özellikler:
Robot RC Servo
aracı Malzemeleri:
Robot RC Servo
Yedek parçalar / Aksesuarlar Yükseltme:
Robot RC Servo