.

Uzun boş DIY Kraft Bunting etiketi parti Banner Kraft Bunting kullanımlık siyah boyalı Blackboard kara tahta bayrak flama Bunting

Uzun boş DIY Kraft Bunting etiketi parti Banner Kraft Bunting kullanımlık siyah boyalı Blackboard kara tahta bayrak flama Bunting

4.28
₺ 4.02 -6 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Başlangıç Abd $1.91 Abd $1.98 Abd $2.88 Abd $2.28 Abd $1.91 Abd $1.80 Abd $2.38 Abd $3.44 Abd $1.98 Abd $1.58 Abd $5.88 Abd $4.98 Abd $1.98 Abd $3.98 Abd $8.68End Muhteşem kara tahta blackboard bunting with16 bayrakları iyi şanslar yazmak, düğün günü, doğum günü mesajları üzerinde Bu yeniden kara tahta banner mesaj özelleştirmek için izin verir ve herhangi bir fırsat için. Sadece değiştirme tutmak mesaj olarak durum garanti!! Bu kara tahta bunting herhangi bir parti için ideal bir dekorasyon. Ne demek olduğunu sadece hayal gücü ile sınırlı (veya 16 karakter). Yeniden tahta bunting gitmek için bir yoldur!!
Dize : 5 m 16Etiketleri dize başına Etiket boyutu : 15 cm genişlik * 17 cm lenth "Gel Ile5Renkli Tebeşir" Bir kaç fikir
Sahip bir parti? Beyan için bir şey var? Büyü bu sevimli tahta üzerinde bayrağı banner dışarı! (Hatta pop soru özel biri için bir değil-öylesine-ince bir yoldur..)
Geleneksel sıkılmış kara tahta? Dize bu mutfak ve için kullanabilirsiniz up karalama aşağı alışveriş listesi. Bu bayraklar olur da bak muhteşem görüntüleme menü sonraki akşam yemeği parti veya sallanan gelen büyük bir mevcut!
Referans için benzer tahta buntings

Ürün hakkında

model:
Nokta,Numarası,Star,Çiçek,Katı Renk,Mektup,Çizgili
fırsat:
ev taşıma,Cinsiyet Reveal,düğün,Birthday Party,parti,Düğün & Nişan,Aziz Patrick Günü,Grand Olay,Yıldönümü
malzeme:
Kâğıt
is_customized:
Evet
Marka Adı:
SUNBEAUTY
Model Numarası:
party decorations
Event & Party Item Type:
Party Decorations