.

Rüzgar Dayanıklı Katlanır Otomatik Şemsiye Rüzgar Geçirmez Seyahat Yağmur Güneş Şemsiyeleri ile Oto Açik Kapali Düğmesi J2Y

Rüzgar Dayanıklı Katlanır Otomatik Şemsiye Rüzgar Geçirmez Seyahat Yağmur Güneş Şemsiyeleri ile Oto Açik Kapali Düğmesi J2Y

6.91
₺ 4.63 -33 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

rüzgar Dayanıklı Katlanır Otomatik Şemsiye Rüzgar Geçirmez Seyahat Yağmur Güneş Şemsiyeleri ile Oto Açik Kapali Düğmesi J2 Yaçıklama : özellikleri :
DAYANıKLı ESNEK ve SAĞLAM-8-RIB INŞAAT : benzersiz 10 yüksek mukavemetli fiberglas kaburga kaburga sağlam çerçeve tarafından tasarlanmıştır ve süper kalite bahar aşmak için daha fazla esneklik rüzgar rüzgarlar ve aşırı yapar hava.
ÜSTÜN SU DIRENCI VE ANTI UV KUMAŞ : gölgelik premium mikro-örgü 210 T iplik yapılır-sayım kumaş, mükemmel kovucu etkisi, hangi can suyu iter, ve neredeyse anında kuru olabilir. It için yardımcı olan bir vinil kaplama ile donatılmış blok UV 95% ışınları.
SEYAHAT BOYUTU, TAŞıNABILIR VE HAFIF : sadece 11 inç Önlemler uzun ve kolay depolama için 0.83lb ağırlığındadır çantalar, evrak, sırt çantaları, bagaj ve daha. harika bir seçim herhangi on-the-go gezgin için.
UYGUN OTO AÇıK OTO YAKıN : Oto yakın içine hızlı giriş için kullanışlı bir araç, yapı veya çadır. oto açık bir çevik açılış eylem ile anında gelen kapak yağmur sunuyor. Tek elle kullanım diğer avantajı olduğunu. oto aç/kapat hem böylece bir düğmeye basarak aktive geçiyor sizin diğer giriş yolları ile öğeleri taşırken kolay olduğunu el.
türü : on kemik otomatik şemsiye
açık şemsiye çapı altında : 98 cm
açık yükseklik : 56 cm
çöküşü uzunluğu : 28 cm
iskeletler sayısı : 8 kaburga
İskelet malzemesi : siyah çelik
rüzgar direnci : güçlü rüzgarlar
paket Içerir : 1 x Şemsiye

Ürün hakkında

Yaş Grubu:
Yetişkinler
kontrol:
Tam otomatik
model:
Şemsiye Üç katlanır
fonksiyon:
katlanır
boyut:
M
Panel Malzeme:
Siyah Kaplama
Marka Adı:
HOBBAGGO
Tipi:
Şemsiyeler
malzeme:
Other
ürün:
Other