.

BQ Strike BQS5020 Üzerinde 5020 Için temperli Cam Ekran Koruyucu Koruyucu Filmler Şeffaf 9 H 2.5D Güvenliği Koruma Filmi Guard

BQ Strike BQS5020 Üzerinde 5020 Için temperli Cam Ekran Koruyucu Koruyucu Filmler Şeffaf 9 H 2.5D Güvenliği Koruma Filmi Guard

₺ 1.92

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

BQ Strike BQS5020 Üzerinde 5020 Için temperli Cam Ekran Koruyucu Koruyucu Filmler Şeffaf 9 H 2.5 D Güvenliği Koruma Filmi Guard özellikleri : 1. Narin Dokunmatik : kurulum kolay ve takın yapabilirsiniz güçlü yapıştırıcı etkilemez şekilde sıkıca filmi dokunmatik ekranının hassasiyet. asla herhangi bir hava kabarcıkları bırakır.
2. Oleofobik Coatin : koruyucusu vardır bir oleofobik kaplama parmak izi ve diğer kirleticileri önler ve temiz bir film kolay hale.
3. Anti-Çizilmeye : yüksek Kalite Gerçek temperli cam koruyucu. temperli camdan Yapılmış çok hafif ve darbeye dayanıklı.
4. Anti-Paramparça Film : kırık varsa, olmayan küçük parçalar halinde Temperli Cam kırılır keskin, diğer cam ürünleri daha daha güvenli hale.
5. HD optik geçirgenliği : Ultra ince kalınlık, işık penetrasyon oranı % 93.7% (Karşılaştırma : Gözlük % 92%, Genel koruyucu film 80%).
6. Hardness : 8 ~ 9 H Güçlü Sertlik, bu tür bıçaklar ve anahtarları bile keskin nesneler koruyucu çizmez.
7. Edge : pürüzsüz 2.5 D Yuvarlatılmış Kenar.
1 X Temperli Cam Ekran Koruyucu Ön.
1 X ıslak mendil
1 X kuru mendil

Ürün hakkında

renk:
Şeffaf
malzeme:
temperli cam
kullanım:
Cep Telefonu
Kenardan kenara Kapsama:
Evet
Özellikler:
Ultra-ince,Kurulumu kolay,Çizilmeye Dayanıklı
Perakende Paketi ile:
Hayır
Uyumlu Telefon Marka:
Toshiba
tip:
Ön Filmi
Marka Adı:
Armoureagle
paket:
Hayır
Real Tempered Glass:
yes
With Cleaning Tools:
have
With Strong Box Package:
have