.

Avrupa 1 yıl 7 clines Tam HD CCcam Için Dijital Uydu Alıcısı Için Freesat GTmedia V8S İspanya Portekiz Fransa İtalya çek

Avrupa 1 yıl 7 clines Tam HD CCcam Için Dijital Uydu Alıcısı Için Freesat GTmedia V8S İspanya Portekiz Fransa İtalya çek

₺ 5.50

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

SSSQ1 : Nasıl birçok hatları biz satmak ve nasıl uzun geçerlilik?
A1 : Biz satmak bu 1 pc CCcam içerir 7 hatları, bir yıl geçerlilik.Q2 : ben vermek bir ücretsiz deneme satın almadan önce? Ve nasıl uzun test süresi?
A2 : Biz 48 saat ücretsiz deneme sağlamak, ihtiyacınız Varsa, pls bize mesaj bırakın kurmaktan düştü.Q3 : Kez ben ödenen benim mağazada yeni sipariş, ben geçerli alabilirsiniz clines hatları?
A3 : 1) eğer ödenen sipariş bizim çalışma süresi boyunca, genellikle, 15 içinde alabilirsiniz mins-2 saat
2) online değilse, genellikle, wit0hin alabilirsiniz 12 saat, umut anlamak ve sabırla bekleyin Q4 : koymak nasıl Sunucu IP/URL, Liman, Kullanıcı Adı, Şifre içine benim dekoder?
A4 : örneğin, hatları olduğunu "C : ev sahibi 1 + 19000 + abc + 8888 ", yani Sunucu IP/URL olduğunu Ev Sahibi 1, port olduğunu 19000, Kullanıcı Adı olduğunu abc, Şifre 8888.Pls C koymak gerekmez unutmayın : Q5 : nasıl benim dekoder ile iyi iş clines (CS Protokolü)?
A5 : 1) Sizin dekoder gerekir destek DVB-S2 ve IKS (clines) 2) sizin dekoder tarafından ağ bağlamak gerekir kablosuz (WIFI) veya kablolu LAN 3) clines koymak gerekir formatı doğru
Iyi çalışma için aşağıdaki ülkeler : (geçmiş dayalı alıcı geri bildirimler)
Ispanyolca, İNGILTERE, Almanya, Hollanda, İtalya, Polonya, İrlanda, Swizerland, İsveç, Belçika, portekiz, Çek Cumhuriyeti, Norveç, Fas, Cezayir, vb.
Not : eğer herhangi bir sorun varsa, bize ilk irtibata geçiniz. Biz size tatmin edici bir cevap vermek istiyorum.En iyi Kararlı Avrupa Cline :
Avrupa Clines Sunucu, kodu sağlamak için satın almadan önce test.
Sunucu bir Yıl sağlamak ile hesap 6 HATLARı 7 HATLARı 8 HATLARı yapmak için sunucu daha istikrarlı, bir alıcı için bir cline hesabı. 3 HATLARı farklı sunucu!
C : Host1 + Port + Kullanıcı + Geçiş
C : Host2 + Port + Kullanıcı + Geçiş
C : Host3 + Port + Kullanıcı + Geçiş
C : Host4 + Port + Kullanıcı + Geçiş
C : Host5 + Port + Kullanıcı + Geçiş
C : Host6 + Port + Kullanıcı + Geçiş C : Host7 + Port + Kullanıcı + Geçiş Avrupa 1 yıl 7 clines Tam HD CCcam Için Dijital Uydu Alıcısı Için Freesat GTmedia V8 S İspanya Portekiz Fransa İtalya çek Avrupa 1 yıl 7 clines Tam HD CCcam Için Dijital Uydu Alıcısı Için Freesat GTmedia V8 S İspanya Portekiz Fransa İtalya çek Avrupa 1 yıl 7 clines Tam HD CCcam Için Dijital Uydu Alıcısı Için Freesat GTmedia V8 S İspanya Portekiz Fransa İtalya çek

Ürün hakkında

paket:
Evet
Model Numarası:
CCcam
Marka Adı:
H96
FTA (Free To Air ):
Evet
USB Wifi ile:
Hiçbir
tip:
Dijital
High Definition:
Evet
1080P:
Support
Countries:
Spain Portugal France Italy Czech Indian etc
Cover:
Poland Germany Arabic Netheland ,etc