.

5 adet bir ders adı ve tanımında Ayak ve ayakkabı deodorant sprey Ayak Masajı ayak kaşıntı, onarım geri Dönüş bir çift güzel ayakları.

5 adet bir ders adı ve tanımında Ayak ve ayakkabı deodorant sprey Ayak Masajı ayak kaşıntı, onarım geri Dönüş bir çift güzel ayakları.

4.27
₺ 2.56 -40 %

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[Xlmodel]-[özel]-[46182] [Xlmodel]-[özel]-[46182] [Xlmodel]-[özel]-[8888] Ürün Açıklaması [Etkisi] : Son derece güçlü deodorant formülasyonları, etkili antiperspirant, ayakları taze tutmak, son derece güçlü bakterisidal fonksiyon, ayakkabıları temiz tutmak, ayak kokusunu etkili bir şekilde önlemek.
[Kullanımı] : Sprey, ayak veya ayakkabının kokmadığından emin olmak için 2-3 gün boyunca bir ayak veya ayakkabı püskürtebilir, ayakların temiz ve kuru olmasını sağlar, ayak çeşitli koşullarını etkili bir şekilde önler! Sprey ayakkabı ek olarak taze kokusu
[Ürünler]Bir günlük efor sonrası, muhtemelen ayakkabılarınız bir gün için çok "depresif". Çok kolay görünmesini sağlama zamanı. Gün, gerçekten çok fazla ayakkabıya gidebilir misin? Kesinlikle kokunun kaynağını bilmek istemiyorsunuz, ama inkar edilemez, bu kokulardan tamamen kurtulmak için birkaç güne ihtiyaç var.
Ayakkabılar hariç Zuchi taze ve sprey kokuyor. Profesyonel ayak bakım ürünleri, benzersiz malzemeler içeren gelişmiş çift etkili formül nötra-aktivetm, ayakkabının içindeki kokuyu daha etkili bir şekilde çıkarmak için bilimsel olarak kanıtlanmıştır. kokuya neden olan bakterileri ve mantarları öldürmek için antibakteriyel ve antifungal madde içerir. Ve genellikle kullanım ayakkabıların korunmasına yardımcı olabilir. Ayakkabının içindeki sorun iyi bir çözüm olabilir.
[Xlmodel]-[fotoğraf]-[0000] Fotoğraf Listesi [Xlmodel]-[ürünler]-[46181] [Xlmodel]-[ürünler]-[46181] [Xlmodel]-[ürünler]-[8888] Hoşunuza Gidecek.. ABD $6.00ABD $6.65ABD $4.29ABD $5.14ABD $6.97ABD $11.10ABD $14.29ABD $4.76ABD $21.43ABD $4.29

Ürün hakkında

renk:
1pc, 5pcs
uygulama:
Ayak
Model Numarası:
Foot Massage
Marka Adı:
ZB